KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16405151

nr 1640 5151

Stig Fyring

(1934-2015), Sverige

Monogramsignerad, daterad - 88, "Henrik sjöbod", Akvarell. Bladets mått: 16x25 cm, yttermått inklusive ram: 31x39 cm. Signerad

Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.

måndag 2 september 2024
kl 19:29:18

Stig Fyring

Läs mer om Stig Fyring